Skontaktuj się z nami

Nie znalazłeś na stronie interesujących Cię informacji? Szukasz pomocy? Napisz do nas, koszystając z poniższego formularza kontaktowego. Odpowiemy na każde zapytanie.

Akceptuję przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora: 7&7 Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-605), Plac Orląt Lwowskich 20D, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocław-Fabrycznej we Wrocławiu pod numerem KRS: 0000461403 w zakresie niezbędnym do obsługi zgłoszenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych prze Administratora w celach handlowych i marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym m.in. obsługę wysyłki newslettera.

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez Administratora informacji handlowych i marketingowych przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym m.in. otrzymywanie wiadomości sms.

O nas

Prawnik 2.0 to platforma łącząca klientów z prawnikami. Naszym celem jest upowszechnienie usług prawnych tak, by każdy mógł szybko i wygodnie skonsultować swój problem bez wychodzenia z domu.

Z naszą platformą współpracują wyłącznie prawnicy o udowodnionych kwalifikacjach, których doświadczenie oraz szeroki zakres specjalizacji sprawiają, że jako Prawnik 2.0 przyjmujemy również trudne sprawy wymagające specjalistycznej wiedzy z pogranicza kilku dziedzin prawa.

 • Adres:

  7&7 Sp. z o.o.
  ul. Plac Orląt Lwowskich 20D, 53-605 Wrocław
  Sąd Rejonowy dla Wrocław-Fabrycznej we Wrocławiu,
  VI Wydział Gospodarczy KRS,
  NIP: 8971789684, KRS: 0000461403,
  Kapitał zakładowy: 20 000 PLN

 • E-mail:

  kontakt@prawnik20.pl